Krótki Wstęp
Bogowie zesłali Nam Ciebie? Twoje imię? Póki co nie jest ważne.. Ważne, że jesteś. Ważne, że byłeś! Jesteś jednym z Nas, zapomnianych i wygnanych Bogów świata zwanego Eorzea. Jak to się stało? Za dużo by opowiadać, tylko wiedz, że istnieliśmy dużo wcześniej niż Bogowie, których się teraz wyznaje. Jak wyglądamy? Jesteśmy jak śmiertelnicy, mamy różne rasy, by nie wyróżniać się z tłumu. Czemu? By pewnego dnia uderzyć i znów móc rządzić Eorzea. Jak walczymy? Co jakiś czas reinkarnacji ulega kolejny Bóg i to ze względu na Jego wcześniejszą przynależność otrzymuje odpowiednie zdolności posługiwania się bronią - łukiem, mieczem, toporem, sztyletami, a nawet bronią palną. Chcesz wrócić do panteonu? Podaj mi rękę i razem możemy znów rządzić światem! NASZYM ŚWIATEM!

Kilka słów o samym FC…
Witamy graczy FFXIV zarówno z serwera Pheonix, jak i innych "zaludnionych" przez Naszych rodaków. Jesteśmy świeżym Free Company, które poszukuje aktywnych graczy zarówno do gry casualowej - social, 2nd life, jak i to gry raczej na luzie, wyznając zasadę "nic na siłę" - a co za tym idzie nie tracimy progressu, jeśli chodzi o raidy, bo i tak je robimy kiedy Nam się chce. W Naszych szeregach aktualnie znajduje się kilkanaście osób, które przyjmą nowych, jak i starych graczy z otwartymi rękami. Przyjmujemy każdego, bez względu na klasę oraz płeć. Mamy w swoich szeregach tanków, dpsów, healerów, więc każdy znajdzie u Nas pomocną dłoń. Jeżeli Panie wstydzą się dołączyć, to zapewniamy, że są tutaj również kobiety, więc i tematy babskie będą mogły być poruszane. Oprócz POMOCNEJ DŁONI i PRZYJAZNEJ ATMOSFERY możemy również zaoferować kontakty werbalne na TSie oraz profesjonalną stronę internetową <aktualnie in progress>.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

OSOBY MOGĄCE DODAĆ WAS DO PANTEONU:
- Summer Night - SZEFOWA - DRG - w grze najczęściej popołudniu/wieczorem.
- Mithra Vereibr - JEDNA Z BOGIŃ - PLD - w grze najczęściej późnym wieczorkiem/nocą.
- Vulpinus Amicitia - JEDEN Z BOGÓW - MCH - w grze najczęściej rano.
- Amelie Xavalien - JEDNA Z BOGIŃ - WHM - w grze najczęściej południem, wieczorkiem i późnym wieczorkiem.
- Alucard Nosferatu - JEDEN Z BOGÓW - MNK - w grze najcześciej późnymi wieczorami.
Nie będę wymieniać wszystkich osób mających uprawnienia, aczkolwiek jest wiele wspaniałych osób mogących dodać Was przez aplikację.

Nie dajcie się dwa razy namawiać! Zapraszamy!
You must be logged into Guildwork in order to apply and/or view your application status.